We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
Blog 4Life Nauka, Sukces, Dobroczynność, Satysfakcja

Przygotuj się na Czarny Piątek z BOGO!

Przygotuj się na Czarny Piątek z BOGO!

W piątek 25 listopada w wielu krajach obchodzony jest Czarny Piątek, więc w ten szczególny dzień nie mogliśmy pozostawić Cię bez wyjątkowej promocji. Ponieważ firma 4Life zawsze oferuje więcej, otrzymasz CZTERY wspaniałe promocje w ciągu tygodnia.

Każdego dnia od 25 do 28 listopada będziemy oferować promocję BOGO: Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz GRATIS.

Tak, to nie pomyłka! Ponieważ co dwa produkty to nie jeden, podwoimy Twoje korzyści. Dwa produkty w cenie jednego!

MyShop: Im więcej udostępniasz, tym więcej dostajesz.

Możliwości dzielenia się MyShopem są nieograniczone. Nie zapomnij podzielić się swoim linkiem do MyShop, aby Twoi klienci otrzymali zniżkę na zamówienia, a Ty otrzymasz prowizję. Istnieje limit 1 BOGO na zamówienie MyShop, ale nie ma limitu na udostępnianie linku. Korzystaj z Biblioteki Mediów dostępnej w aplikacji 4Life, aby udostępnić swoim klientom materiały promocyjne BOGO. Znajdziesz je w folderze głównym "Nowości".

 

Czy może być coś lepszego niż 4 dni z promocjami BOGO?

Bezpłatna rejestracja i bezpłatna wysyłka w trakcie promocji BOGO!

Te dwie promocje będą w dalszym ciągu dostępne w kolejne dni BOGO. Oznacza to, że nowy Preferowany Klient, a także nowi Partnerzy* w przypadku Włoch, otrzymają bezpłatną rejestrację przy KAŻDYM zamówieniu. A wszyscy Partnerzy i Preferowani Klienci mogą otrzymać bezpłatną wysyłkę przy KAŻDYM zamówieniu składanym na stronie MyShop**. Pamiętaj, że możesz w dogodny sposób odebrać swoje zamówienia w punkcie UPS Access Point.

 

Warunki promocji BOGO:

- Zestaw promowanych produktów przedstawimy codziennie za pośrednictwem naszych kanałów na Instagramie, Facebooku, WhatsAppie i Telegramie.

- Promocje BOGO będzie można kupić na stronie 4Life.com, w aplikacji 4Life oraz w MyShop.

- Promocje BOGO w dni powszednie (piątek i poniedziałek) będą dostępne od 15:00 do 23:59 (CET) lub do wyczerpania zapasów.

- Promocje BOGO w dni weekendowe (sobota i niedziela) będą dostępne od 10:00 do 23:59 (CET) lub do wyczerpania zapasów.

- Obowiązuje ograniczenie do 1 promocji BOGO na nowy i istniejący identyfikator 4Life (Partnerzy, Preferowani Klienci oraz klienci we Włoszech).

- Ilość zapasów w każdej promocji BOGO jest ograniczona.

- Jak w każdej promocji obowiązuje redukcja LP na produkty zakupione w ramach wszystkich promocji BOGO. Darmowy produkt nie ma wartości LP.

- Zwroty podlegają procedurze zwrotów 4Life Research.

* Aby aktywować Life Rewards Plan w przypadku Partnerów posiadających kod włoski, należy posiadać punkty PCLP (Promoted Customer Life Points) uzyskane dzięki zamówieniom złożonym przez klientów.

** Bezpłatna wysyłka dotyczy wszystkich stref w Europie z wyjątkiem Andory, Cypru, Malty, Norwegii, Portugalii (Madera i Azory), Wysp Kanaryjskich, Ceuty i Melilli. W Wielkiej Brytanii obowiązuje dopłata do wszystkich zamówień w wysokości 9,5%. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z warunkami wysyłki.