Blog 4Life Nauka, Sukces, Dobroczynność, Satysfakcja

Przygotuj się na idealny zestaw! Promocja BOGO wraca!

Przygotuj się na idealny zestaw! Promocja BOGO wraca!

Najlepsze produkty w atrakcyjnej ofercie... tej promocji nie można przegapić!

Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis (Buy One Get One)

Każdego dnia od 23 do 25 listopada będziemy oferować promocję BOGO: Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis*. Codziennie o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) przedstawimy zestaw promowanych produktów za pośrednictwem naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz komunikatorów internetowych. Pospiesz się! Promocje BOGO będą dostępne do godziny 23:59 CET lub do wyczerpania zapasów. Każda osoba posiadająca identyfikator 4Life (Partner lub preferowany klient) może kupić maksymalnie 2 promocje BOGO dziennie.

To wciąż mało?

W tym okresie nowy preferowany klient oraz nowi Partnerzy*, w przypadku Włoch, otrzymają bezpłatną rejestrację przy zakupie od 50 LP!

A ponadto wszyscy Partnerzy i preferowani klienci mogą otrzymać bezpłatną wysyłkę przy KAŻDYM** zamówieniu składanym na stronie MyShop. Pamiętaj, że możesz wygodnie odebrać swoje zamówienia w punkcie UPS Access Point.

To niesamowite, prawda? Poinformuj swoich znajomych i bliskich!


WARUNKI:

Skorzystanie z promocji BOGO oznacza akceptację następujących warunków:

  1. Ilość zapasów w każdej promocji BOGO jest ograniczona. Promocje będą dostępne codziennie od 15:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET) lub do wyczerpania zapasów.
  2. Jak w każdej promocji obowiązuje redukcja LP na produkty zakupione w ramach promocji BOGO. Darmowy produkt nie ma wartości LP.
  3. Obowiązuje ograniczenie do 1 promocji BlackFriday BOGO na identyfikator 4Life (Partner, preferowany klient i klient we Włoszech).
  4. Nowy preferowany klient oraz nowi Partnerzy*, w przypadku Włoch, otrzymają bezpłatną rejestrację przy zakupie od 50 LP.
  5. Wszyscy Partnerzy i preferowani klienci mogą otrzymać bezpłatną wysyłkę przy KAŻDYM** zamówieniu składanym na Twojej stronie MyShop.
  6. Dostępne na stronie 4Life.com, w aplikacji 4Life oraz w MyShop.
  7. Zwroty podlegają polityce zwrotów 4Life Research.


Często zadawane pytania

Kiedy będzie prezentowany każdy zestaw produktów?
Codziennie o godzinie 15:00 za pośrednictwem serwisów Instagram, Facebook, grupy Facebook oraz komunikatorów WhatsApp i Telegram. Każda promocja będzie dostępna od godziny 15:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET) lub do wyczerpania zapasów.

Ile promocji BOGO mogę kupić?
Obowiązuje ograniczenie do 2 promocji BOGO na Partnera, preferowanego klienta oraz klienta z Włoch.

Czy istnieje ograniczenie liczby dostępnych sztuk dla każdej promocji BOGO?
Tak, we wszystkich promocjach BOGO ilość zapasów jest ograniczona. Musisz się spieszyć z zakupem swoich ulubionych zestawów, ponieważ większość promocji BOGO może zniknąć w kilka minut!

Czy w promocji BOGO obowiązuje redukcja LP?
Tak – jak we wszystkich promocjach 4Life. Ilość LP kupowanego produktu ulega redukcji w ramach promocji BOGO.

Na czym polega bezpłatna rejestracja podczas promocji BOGO?
Każdy nowy preferowany klient – lub nowy Partner w przypadku Włoch, który złoży pierwsze zamówienie o wartości co najmniej 50 LP, zostanie zwolniony z opłaty subskrypcyjnej. Ten zakup może obejmować do 2 promocji BOGO, lecz może to być również standardowe zamówienie. Zakup w promocji BOGO nie jest wymagany do skorzystania z bezpłatnej rejestracji.

Czy promocja bezpłatnej rejestracji będzie dostępna w całej Europie?
Tak, będzie dostępna na wszystkich rynkach europejskich od 23 do 25 listopada.

Czy promocje BOGO obejmują bezpłatną wysyłkę?
Wszystkie zamówienia powyżej 100€ mają darmową wysyłkę (z wyjątkiem wskazanych obszarów)**. Dodatkowo otrzymasz darmową wysyłkę na wszystkie zakupy dokonane za pośrednictwem MyShop w ramach promocji.

* Aby aktywować Life Rewards Plan w przypadku Partnerów posiadających kod włoski, należy posiadać punkty PCLP (Promoted Customer Life Points) uzyskane dzięki zamówieniom złożonym przez klientów.
** Darmowa wysyłka dotyczy wszystkich stref w Europie z wyjątkiem Andory, Cypru, Malty, Norwegii, Portugalii (Madera i Azory), Wysp Kanaryjskich, Ceuty i Melilli. W Wielkiej Brytanii obowiązuje dopłata do wszystkich zamówień w wysokości 9,5%.