Nauka

Od 1998 r. 4Life Research® dostarcza ci najwyższej jakości produkty wspierające ogólną kondycję. Naszym zobowiązaniem jest nieustanna innowacja i odkycia naukowe, których rezultatem są produkty pomagające ci prowadzić zdrowsze życie.*

Receptury produktów 4Life są opracowywane w oparciu o badania naukowe i zobowiązanie do zapewniania najwyższej jakości i skuteczności. Gwarancja jakości 4Life Transfer Factor® obejmuje identyfikację, czystość, moc i skład każdego ze spożywanych przez ciebie produktów 4Life Transfer Factor.

Dział badawczo-rozwojowy firmy składa się z naukowców i lekarzy, dzięki którym 4Life utrzymuje się w ścisłej czołówce postępu w nauce. Ale to nie wszystko: nasza Rada Nauk Medycznych (HSAB) współpracuje przy opracowywaniu nowych produktów i pomaga w pracach badawczo-rozwojowych, których wynikiem jest Nauka 4Life Transfer Factor®.

Produkty dla twojego życia

Kiedy czujesz się zdrowy, możesz żyć pełnią życia. W tym celu należy prowadzić zdrowy tryb życia i przestrzegać zbilansowanej diety. Dlatego też osoby stosujące produkty 4Life Transfer Factor® robią mądry wybór.

Nauka Transfer Factor

Nauka 4Life Transfer Factor to połączenie badań naukowych, technologii i innowacji w produktach, których celem jest polepszenie twojej ogólnej kondycji. 4Life Transfer Factor otrzymuje się w wyniku trzech zastrzeżonych procesów zapewniających szeroki zakres dobrej kondycji:

Transfer Factor XF to jedyny w swoim rodzaju ultrafiltrowany koncentrat białek 4Life Transfer Factor i innych peptydów otrzymywanych z siary krowiej.

Transfer Factor E-XF to opatentowany koncentrat białek 4Life Transfer Factor i innych peptydów uzykiwanych z żółtka jaja kurzego.

Tri-Factor: Formuła zwiększająca skuteczność działania Transfer Factor E-XF w połączeniu z innymi substancjami odżywczymi pozyskiwanymi z siary krowiej.

Rozwój produktów

Celem zespołu badawczo-rozwojowego 4Life jest tworzenie produktów zapewniających wsparcie dla ogólnej dobrej kondycji przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych i analitycznych. Gama produktów 4Life obejmuje najróżniejsze sposoby podawania, takie jak tabletki, tabletki do żucia, soki pitne, produkty w proszku i do stosowania zewnętrznego.

Jakość i laboratorium

#

Przed rozpoczęciem dystrybucji wiele produktów 4Life jest poddawane setkom prób. Dokładna ocena gwarantuje maksymalną jakość podczas całego cyklu życia produktu.4Life inwestuje miliony dolarów w najwyższej jakości sprzęt laboratoryjny i posiada jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów analitycznych w branży bezpośredniej sprzedaży, dzięki któremu może odpowiednio ocenić surowce i końcowy produkt.

Zakłady produkcyjne 4Life posiadają sprzęt do pakowania oraz urządzenia do kapsułkowania i mieszania i otrzymały rejestrację Dobrych Praktyk Produkcyjnych organizacji NSF® International. Posiadanie tej rejestracji oznacza, że firma 4Life stosuje odpowiednie metody, urządzenia i kontrole do produkcji suplementów diety najwyższej jakości.

Produkcja

4Life posiada własny zakład wytwórczy i nadzoruje wszystkie etapy procesu produkcji. Obejmuje to, między innymi, zwalnianie serii, sporządzanie mieszanek, kapsułkowanie i pakowanie.

Identyfikacja


Przed użyciem bada się każdy ze składników w celu potwierdzenia jego identyfikacji.

Czystość


Wszystkie surowce i produkty końcowe są analizowane pod kątem substancji zanieczyszczających i innych niepożądanych składników.

Moc


Moc i siła działania wszystkich składników są dokładnie badane, żeby zagwarantować zgodność ze specyfikacją.

Skład


Każda seria zostaje wyprodukowana zgodnie ze specyfikacją i normami procesu wytwarzania.

Żeby zapoznać się bliżej z procesami produkcji i zapewnienia jakości 4Life, obejrzyj filmik Taking Transfer Factor to the World.

Współpraca z uczelniami

4Life Research® dowodzi skuteczności swoich produktów we współpracy z uczelniami, za pośrednictwem badań i publikacji naukowych.

We współpracy z Uniwersytetem stanu Missouri firma 4Life przeprowadziła 30-dniowe eksperymentalne badania kliniczne z zastosowaniem randomizacji i ślepej próby dla potwierdzenia skuteczności produktu 4Life Transfer Factor Renuvo®.

4Life stale współpracuje za Laboratorium Badań Molekularnych i Stosowanych (MASL) podległym Wydziałowi Kinezjologii Auburn University’s College of Education.

Patenty

4Life Patents

Poprzez prowadzenie badań i ochronę patentów 4Life wykazuje długoterminowe zobowiązanie do wyłączności oraz zaangażowanie w stabilizację firmy.Obecnie firma 4Life posiada pięć światowych patentów, z których trzy pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, a 38 z innych krajów. Dodatkowych kilkanaście patentów jest obecnie w procesie przygotowawczym.

Badania i publikacje

#

Badania naukowe są częścią nazwy i tożsamości firmy, co jest dodatkowo umacniane jej zaangażowaniem w innowacyjność, zabiegi patentowe i edukację. Wyniki prowadzonych przez 4Life badań zostały opublikowane w licznych czasopismach naukowych, m.in.: Nutrition & Metabolism, Applied Physiology, Nutrition and Metabolism, Journal of the International Society of Sports Nutrition oraz Medicine & Science in Sports & Exercise.

Zespół naukowy

Badania prowadzone przez ekspertów gwarantują sukcesy naukowe

Nasz dział badawczo-rozwojowy składa się z naukowców z doktoratem specjalizujących się w zakresie układu odpornościowego, których zadaniem jest utrzymanie 4Life w naukowej czołówce. Korzystamy również z doświadczenia lekarzy i naukowców z dziedziny odżywiania z całego świata, którzy tworzą Radę Nauk Medycznych.

Rada Nauk Medycznych