REGULAMIN LOYALTY PROGRAM


Obowiązuje od 1 września 2020 r.
Zamówienie Loyalty Program to zamówienie złożone przez system automatycznie i spełniające wszystkie zapisy regulaminu wymienione poniżej.
  1. Do Loyalty Program można zalogować się wyłącznie przez stronę www.4life.com lub aplikację 4Life Business. Programem nie będzie można w żaden sposób zarządzać telefonicznie. W drodze wyjątku osoby, które nie mają dostępu do internetu, mogą zgłosić się do naszego zespołu obsługi klienta, aby telefonicznie wykonywać procedury związane z Loyalty Program. W takim przypadku zgodnie z wymogami RODO wyłącznie właściciel konta może się na nie logować i zarządzać zwykłym zamówieniem Loyalty Program.
  2. W Loyalty Program można się zarejestrować i z niego wyrejestrować w dowolnym momencie za pośrednictwem strony 4life.com lub aplikacji 4Life Business.
  3. Dystrybutorzy i Preferowani klienci zarejestrowani w Loyalty Program otrzymują 15% kredytów produktowych, które można wykorzystać na zakup dowolnych produktów dostępnych w ofercie.
  4. Aby otrzymać kredyty produktowe i móc wykorzystać punkty, dystrybutorzy i klienci preferencyjni muszą złożyć co najmniej jedno zamówienie Loyalty Program w miesiącu o wartości 50 LP.
  5. Kredyty produktowe nie tracą ważności nawet po wyrejestrowaniu się z Loyalty Program. W takim przypadku kredyty produktowe zostaną zachowane na koncie Dystrybutora lub Preferowanego klienta i będzie można je wykorzystać po ponownej aktywacji Loyalty Program.
  6. Aby otrzymać bonusowy produkt miesiąca, dystrybutorzy i klienci preferencyjni muszą złożyć co najmniej jedno zamówienie Loyalty Program o wartości 125 LP. Bonusowy produkt miesiąca zostanie wysłany i dostarczony z następnym zamówieniem Loyalty Program. Bonusowy produkt nie zostanie utracony nawet po wyrejestrowaniu się z Loyalty Program. W takim przypadku zostanie on wysłany po ponownej aktywacji Loyalty Program, pod warunkiem, że ostatnie zamówienie spełnia wymogi otrzymania bonusowego produktu.
  7. Zamówienia Loyalty Program można zmieniać na stronie internetowej do 48 godzin przed utworzeniem miesięcznego zamówienia Loyalty Program. Później nie można zmienić adresu dostawy, adresata, metody przesyłki, produktów zamówionych ani darmowych.
  8. Dystrybutorzy i Preferowani klienci mogą złożyć zamówienie Loyalty Program wybranego dnia pomiędzy 1. a 20. dniem każdego miesiąca. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany dostępności niektórych dni w tym okresie w wyjątkowych okolicznościach.
  9. W niektóre dni realizacja zamówień Loyalty Program może zająć więcej czasu ze względu na ograniczenia operacyjne.
  10. Zamówienia Loyalty Program są składane przez system automatycznie, dlatego można je opłacić wyłącznie kartą VISA lub Mastercard.
  11. Nowi Dystrybutorzy oraz Preferowani klienci otrzymują kredyty produktowe za wszystkie zamówienia złożone w pierwszym miesiącu zakupu produktów (z zastrzeżeniem określonych limitów), pod warunkiem, że zarejestrują się w Loyalty Program do końca tego miesiąca. Po upływie pierwszego miesiąca zakupów kredyty produktowe będzie można otrzymać wyłącznie za zamówienia Loyalty Program.
  12. Aby otrzymać kredyty produktowe, płatność za powiązane zamówienia Loyalty Program musi zostać zatwierdzona. Jeśli zamówienie Loyalty Program zostanie zwrócone, przyznane za nie kredyty produktowe zostaną utracone.
  13. Dystrybutorzy i Preferowani klienci, którzy już są zarejestrowani w Loyalty Program, mogą zacząć wykorzystywać kredyty produktowe 60 dni po potwierdzeniu ich pierwszego zamówienia Loyalty Program.
  14. Nowi Dystrybutorzy i Preferowani klienci, którzy zarejestrują się w Loyalty Program, mogą zacząć wykorzystywać kredyty produktowe 60 dni po złożeniu pierwszego zamówienia Loyalty Program.
  15. Maksymalna miesięczna wartość kredytów produktowych nie może przekraczać 75 LP.
  16. Kredyty na produkty nie mają terminu ważności. Roczny limit kumulacji kredytów na produkty zostaje zniesiony.
  17. Kredyty produktowe nie są zbywalne i nie można ich wymienić na gotówkę.
  18. Kredyty produktowe można wymienić na pojedyncze produkty nieobjęte promocją.
  19. Kredytów produktowych nie można wymienić na nowe produkty przed upływem 6 miesięcy od ich wprowadzenia na rynek.
  20. Wykorzystanie kredytów na produkty możliwe jest tylko online, przez stronę www.4life.com lub 4Life Business App i na 48 godzin przed datą wygenerowania zamówienia w Programie Lojalnościowym.
  21. Produkty otrzymane w zamian za kredyty produktowe są wysyłane i dostarczane wyłącznie z następnym zamówieniem Loyalty Program.
  22. Produktów otrzymanych w zamian za kredyty produktowe nie można zwrócić ani wymienić.
  23. W przypadku każdego zamówienia, w którym znajdują się produkty otrzymane w zamian za kredyty produktowe, zostanie naliczona opłata w wysokości 4 EUR + podatki (patrz załączona tabela)*.
  24. Podatki mogą zostać naliczone w przypadku opłat za wymianę, zamówień, w których znajdują się produkty otrzymane w zamian za kredyty produktowe, oraz bonusowego produktu miesiąca.
  25. Produkty otrzymane w zamian za kredyty produktowe nie mają wartości LP i nie są uwzględniane w kwalifikacjach do wyższych statusów.
  26. Pakietu 4Life Fortify™ nie można zamówić w ramach Loyalty Program.
  27. Niepotwierdzone zamówienia Loyalty Program nie są rozpatrywane jako spełnienie warunku udziału w programie Builder Bonus.
  28. Dystrybutorzy i Preferowani klienci mogą wyrejestrować się z Loyalty Program na stronie www.4life.com oraz w aplikacji 4Life Business.

  subcharge