• Ofertę prezentuje:
  • Carlos Barradas
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

Starszy Dyrektor 4Life ds. Rozwoju Produktów

2021-02-15
Starszy Dyrektor 4Life ds. Rozwoju Produktów
Salt Lake City, Utah (15 lutego 2021 r.) Firma 4Life mianowała dr. Lawry’ego Hana na stanowisko Starszego Dyrektora ds. Rozwoju Produktów.

Dr Han wnosi do 4Life ponaddziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie badań naukowych i rozwoju produktów. Jest specjalistą ds. zgodności z regulacjami prawnymi, inżynierem jakości i naukowcem. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii na Uniwersytecie Xi’an JiaoTong w Chinach oraz tytuł doktora mikrobiologii i biochemii (nauk biologicznych) na Uniwersytecie Utah.

Zajmował różne stanowiska w wielu spośród największych firm w branży, pełniąc funkcję lidera w zakresie opracowywania formuł produktów oraz odpowiadając za innowacje. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje intensywne szkolenia w zakresie nutraceutyków, opracowanie ponad 100 innowacyjnych produktów oraz publikację trzydziestu recenzowanych artykułów naukowych.

Dr David Vollmer, Dyrektor ds. Badań mówi: „Dr Han wnosi do naszej firmy mnóstwo oryginalnych pomysłów i umiejętności. Ogromnie się cieszę, że przyjmujemy go do grona naukowców i badaczy 4Life”.

Dr Han z ogromną pasją podchodzi do kształcenia oraz możliwości, jakie produkty 4Life oferują w obszarze angażowania klientów. Pełnił funkcję adiunkta na Wydziale Biochemii Uniwersytetu Technologicznego w Dalian oraz otrzymał stypendium przyznane przez American College of Nutrition za wybitny wkład w dziedzinie odżywiania i zdrowia.

Prezes 4Life Danny Lee dodaje: „Mianowanie dr. Hana na to stanowisko to potwierdzenie dwudziestoletniego zaangażowania naszej firmy w charakterze światowego lidera w dziedzinie rozwoju produktów oraz wysokiej jakości procesów produkcyjnych. Zobowiązanie założyciela 4Life Davida Lisonbee do integralności naukowej jest z powodzeniem kontynuowane”.

Firma 4Life ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]