Nowy dyrektor generalny indyjskiego oddziału 4Life 2019-12-06
Nowy dyrektor generalny indyjskiego oddziału 4Life
Salt Lake City, Utah (6 grudnia 2019 roku). Międzynarodowy Wiceprezes 4Life na Europę i Indie, Preston Richards, wyznaczył Shishira Jhę na dyrektora generalnego indyjskiego oddziału 4Life.

Jha dołącza do 4Life, mając na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia w branży sprzedaży bezpośredniej. Jha jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie w Delhi. Karierę rozpoczynał w działach sprzedaży, szkoleń i rozwoju biznesu.

Indie są jednym z najbardziej zróżnicowanych krajów na świecie. Jha pracował w czterech regionach tego kraju i dzięki temu doskonale rozumie unikalne oczekiwania i możliwości różnych rynków indyjskich.

Richards komentuje: „Shishir jest wyjątkowo dobrze przygotowany do tego, by wprowadzić biznes w Indiach na wyższy poziom, ponieważ rozumie lokalną społeczność, procesy, cykl sprzedaży oraz czynniki determinujące sukces. Będę z wielkim zainteresowaniem obserwować, jak realizuje misję 4Life, zarówno w biurze, jak i w kontaktach z dystrybutorami”.

Shishir spędził pierwszy dzień na nowym stanowisku w Salt Lake City w stanie Utah, gdzie wziął udział w corocznym spotkaniu dyrektorów generalnych, w ramach którego zorganizowano warsztaty dotyczące produktów, spotkania poświęcone strategii oraz inne zajęcia. Shishir mieszka obecnie w Ćennaj, a po powrocie do Indii przeprowadzi się do Mumbaju.

Jha podsumowuje: „Z wielkim podekscytowaniem czekam na to, co przyniesie przyszłość. Poznałem kadrę kierowniczą 4Life oraz przestudiowałem rozwiązania naukowe, na których bazują produkty 4Life. Osoby współpracujące z 4Life mają wielkie marzenia i osiągają swoje cele”.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]