Otwarcie nowo przebudowanego biura 4Life Europa 2019-09-30
Otwarcie nowo przebudowanego biura 4Life Europa
Barcelona, 30 września 2019 r. W piątek 27 września wraz z najważniejszymi europejskimi liderami świętowaliśmy ponowne otwarcie naszego wyremontowanego biura w Barcelonie. W nowym obiekcie przedsiębiorcy 4Life mogą pracować nad swoim biznesem w warunkach, które sprzyjają rozwojowi, wykorzystywaniu nadarzających się okazji oraz szerzeniu zalet produktów z serii Transfer Factor.

Tego dnia zorganizowaliśmy warsztaty zatytułowane: „The Big Three: Learn, Share and Grow” (Wielka trójka: nauka, dzielenie się i rozwój) oraz „How to Attract Prospects and make your business grow with social media” (Jak przyciągać klientów i rozwijać działalność z pomocą mediów społecznościowych), które poprowadzili Eda Padua, Menedżer ds. Marketingu i Komunikacji w 4Life Europe, oraz Thiago Rosette, Specjalista ds. Marketingu Międzynarodowego w 4Life USA. Jednocześnie dietetyczka Vanesa León poprowadziła warsztaty „Create your 4LifeStyle routines with 4Life products” (Stosowanie produktów 4Life w codziennym życiu). Chcemy oferować różne szkolenia, a także wykorzystywać nowe biuro do praktycznych warsztatów, dzięki którym nasi przedsiębiorcy będą się rozwijać.

Podczas toastu na zakończenie spotkania Preston Richards, Międzynarodowy Wiceprezes na Europę, Indie i Rynki Rozwijające się, powiedział: „Jestem pod wrażeniem efektów, jakie udało się uzyskać ciężką pracą na przestrzeni ostatnich miesięcy. Biuro jest teraz znacznie praktyczniejsze, a przedsiębiorcy mogą rozwijać swój biznes w bardziej profesjonalnym i nowoczesnym środowisku”.

4Life posiada biura na 25 rynkach w różnych regionach świata, obsługujące globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]