4Life 2019: Nagrody od klientów 2019-12-06
4Life 2019: Nagrody od klientów
Salt Lake City, Utah (6 grudnia 2019 r.) W tym roku firma 4Life otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

W pierwszym kwartale 2019 r. magazyn LUXlife wyróżnił 4Life za „Najlepsze suplementy wspierające układ odpornościowy w Stanach Zjednoczonych”.

W ostatnim kwartale, podczas The Golden Bridge Awards, Uniwersytet Zatwierdzania Realizacji i Wyników Zespołu ds. badań i rozwoju otrzymał złotą nagrodę za produkt Pre/o Biotics™. Jurorzy przyznający tę nagrodę prowadzą badania ankietowe we wszystkich największych branżach w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Łacińskiej.  Dr Brent Vaughan, Wiceprezes ds. badań i rozwoju, odebrał trofeum podczas gali w San Francisco w Kalifornii.

Odbierając nagrodę, powiedział: „Mam zaszczyt odebrać złotą nagrodę Golden Bridge Award za nasz produkt Pre/o Biotics w imieniu założycieli, Davida i Bianki Lisonbee, a także Prezesa i Dyrektora Naczelnego, Danny’ego Lee. To ważne wyróżnienie zarówno dla naszych klientów, jak i naszej firmy”.

W Nowym Jorku, w ramach American Business Awards, firma 4Life otrzymała nagrodę Stevie Award za Najlepszy nowy produkt konsumpcyjny.

Z kolei okręg szkolny Granite przyznał Foundation 4Life™ nagrodę Giving Hand za zaangażowanie w pomoc innym.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]