• Ofertę prezentuje:
  • Fiona J Lindsay
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€
Blog 4Life Nauka, Sukces, Dobroczynność, Satysfakcja

Promocja BOGO wraca!

Promocja BOGO wraca!Najlepsze produkty i niepowtarzalne oferty... tej promocji nie można przegapić!


Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis (Buy One Get One)

Każdego dnia od 27 lipca (wtorek) do 29 lipca (czwartek) będziemy oferować promocję BOGO: Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis.* Codziennie o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) przedstawimy zestaw promowanych produktów za pośrednictwem naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz komunikatorów internetowych. Pospiesz się! Promocje BOGO będą dostępne do godziny 23:59 CET lub do wyczerpania zapasów.

To wciąż mało?

W tym okresie każdy nowy preferowany klient dokonujący zakupu o wartości min. 50 LP otrzyma bezpłatną rejestrację!
Nowi Partnerzy we Włoszech otrzymają zniżkę na opłatę subskrypcyjną i do 31 lipca będą mogli dołączyć do 4Life za jedyne 15 €!
Dodatkowo otrzymają bezpłatną wysyłkę** w przypadku zakupów o wartości co najmniej 100 €. Przypomnij im, że mogą wygodnie odebrać swoje zamówienia w punkcie UPS Access Point.

Czy to nie jest niesamowite! Daj znać swoim przyjaciołom i rodzinie!

WARUNKI:

Skorzystanie z promocji BOGO oznacza akceptację następujących warunków:

1. Ilość zapasów w każdej promocji BOGO jest ograniczona. Promocje będą dostępne codziennie od 15:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET) lub do wyczerpania zapasów.
2. Jak w każdej promocji obowiązuje redukcja LP na produkty zakupione w ramach promocji BOGO. Darmowy produkt nie ma wartości LP.
3. Obowiązuje ograniczenie do 5 produktów w promocji BOGO na identyfikator 4Life (Partner, Preferowany Klient oraz kllienci na rynku włoskim).
4. Nowy preferowany klient, który do 31 lipca dokona zakupu o wartości min. 50 LP, otrzyma bezpłatną rejestrację. (Nie dotyczy rynku włoskiego).
5. Wszyscy Partnerzy i klienci mogą otrzymać bezpłatną wysyłkę** przy zakupie o wartości co najmniej 100 €.
6. Dostępne za pośrednictwem strony 4Life.com, aplikacji 4Life oraz MyShop.
7. Zwroty podlegają polityce zwrotów 4Life Research.
8. Na rynku włoskim: Nowi Partnerzy*** otrzymają zniżkę na opłatę subskrypcyjną i do 31 lipca będą mogli dołączyć za jedyne 15 €.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie prezentowany każdy zestaw produktów?
Codziennie o godzinie 15:00 za pośrednictwem serwisów Instagram, Facebook, grupy Facebook oraz komunikatorów WhatsApp i Telegram. Każda promocja będzie dostępna od godziny 15:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET) lub do wyczerpania zapasów.

Ile produktów w promocji BOGO mogę kupić?
Obowiązuje ograniczenie do 5 produktów w promocji BOGO na identyfikator 4Life (Partner, Preferowany Klient oraz klienci na rynku włoskim).

Czy w promocji BOGO obowiązuje redukcja LP?
Tak, podobnie jak w większości promocji 4Life. Ilość LP kupowanego produktu ulega redukcji w ramach promocji BOGO.

Czy istnieje ograniczenie liczby dostępnych sztuk dla każdej promocji BOGO?
Tak, we wszystkich promocjach BOGO ilość zapasów jest ograniczona. Musisz się spieszyć z zakupem swoich ulubionych zestawów, ponieważ większość promocji BOGO może zniknąć w kilka minut!

Na czym polega bezpłatna rejestracja podczas tygodnia promocji BOGO?
Jeśli zarejestrujesz nowego preferowanego klienta oraz złoży on swoje pierwsze zamówienie o wartości co najmniej 50 LP, wówczas opłata subskrypcyjna nie będzie naliczana (nie dotyczy rynku włoskiego). Ten zakup może obejmować do 5 promocji BOGO, lecz może to być również standardowe zamówienie. Zakup w promocji BOGO nie jest wymagany do skorzystania z bezpłatnej rejestracji.

Czy promocja bezpłatnej rejestracji będzie dostępna w całej Europie?
Tak, będzie dostępna na wszystkich rynkach europejskich od 27 do 29 lipca.

Czy promocje BOGO obejmują bezpłatną wysyłkę?
Bezpłatną wysyłkę otrzymasz w przypadku zakupów o wartości co najmniej 100 €***Przy promocji BOGO ilość LP zakupionego produktu ulega zmniejszeniu.
**Sprawdź koszty wysyłki obowiązujące w poszczególnych krajach.
***Aby aktywować Life Rewards Plan w przypadku Partnerów posiadających kod włoski, należy posiadać punkty PCLP (Promoted Customer Life Points) uzyskane dzięki zamówieniom złożonym przez klientów.