• Ofertę prezentuje:
  • Fiona J Lindsay
  • Builder
  • 8617006
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€
4Life Blog Science, Success, Service

BOGO 2021: Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis

BOGO 2021: Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis

Misja BOGO we wrześniu 2020 r. w Europie okazała się ogromnym sukcesem oraz niesamowitą jednorazową okazją. W tym roku chcemy pójść za ciosem: nowy rok, nowa promocja, nowe możliwości!Otrzymaj produkt gratis

Każdego dnia od 21 do 25 stycznia (od czwartku do poniedziałku) będziemy oferować promocję BOGO: Kup jeden produkt, a drugi otrzymasz gratis. Codziennie o godzinie 15:00 przedstawimy zestaw promowanych produktów za pośrednictwem naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz komunikatorów internetowych. Pospiesz się! Każda osoba posiadająca identyfikator 4Life (dystrybutor, dotychczasowy preferowany klient) może kupić do 3 produktów w promocji BOGO dziennie. Nowi preferowani klienci mogą kupić do 2 produktów w promocji BOGO dziennie.

Na rynku włoskim:

Obowiązuje ograniczenie do 3 produktów w promocji BOGO dla dotychczasowego dystrybutora oraz dotychczasowego klienta Legacy. Obowiązuje ograniczenie do 2 produktów w promocji BOGO dla nowego dystrybutora oraz nowego klienta Legacy.

Każdego dnia promocja BOGO będzie dostępna od godziny 15:00 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów.To wciąż mało?

W tym okresie każdy nowy preferowany klient, lub nowy dystrybutor* w przypadku Włoch, będzie mógł otrzymać bezpłatną rejestrację!

• Bezpłatna rejestracja dla zakupów o wartości co najmniej 100 LP

• 2 produkty w promocji BOGO dostępne do kupienia przy pierwszym zamówieniu

• Bezpłatna wysyłka dla zakupów o wartości co najmniej 100 €**WARUNKI:

Skorzystanie z promocji BOGO oznacza akceptację następujących warunków:

1. Ilość zapasów w każdej promocji BOGO jest ograniczona. Promocje będą dostępne codziennie od 15:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET) lub do wyczerpania zapasów.
2. Jak w każdej promocji obowiązuje redukcja LP na produkt zakupiony w ramach promocji BOGO. Darmowy produkt nie ma wartości LP.
3. Ograniczenie do 3 produktów w promocji BOGO na identyfikator 4Life (dystrybutor, dotychczasowy preferowany klient).
4. Ograniczenie do 2 produktów w promocji BOGO na identyfikator nowego preferowanego klienta.
5. Na rynku włoskim:
Obowiązuje ograniczenie do 3 produktów w promocji BOGO dla dotychczasowego dystrybutora oraz dotychczasowego klienta Legacy. Obowiązuje ograniczenie do 2 produktów w promocji BOGO dla nowego dystrybutora oraz nowego klienta Legacy.
6. Nowi preferowani klienci, lub nowi dystrybutorzy* w przypadku Włoch, otrzymają bezpłatną rejestrację przy zakupie o wartości co najmniej 100 LP (tylko w okresie promocji BOGO).
7. Dostępne za pośrednictwem strony 4Life.com, aplikacji Business oraz MyShop.
8. Zwroty podlegają polityce zwrotów 4Life Research.

Często zadawane pytania:

Kiedy będzie prezentowany każdy zestaw produktów?
Codziennie o godzinie 15:00 za pośrednictwem serwisów Instagram, Facebook, grupy Facebook oraz komunikatorów WhatsApp i Telegram. Każda promocja będzie dostępna od godziny 15:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (CET) lub do wyczerpania zapasów.

Ile produktów w promocji BOGO mogę kupić?
Obowiązuje ograniczenie do 3 produktów w promocji BOGO na identyfikator 4Life (dystrybutor, dotychczasowy preferowany klient).

Obowiązuje ograniczenie do 2 produktów w promocji BOGO dla nowego preferowanego klienta.

Na rynku włoskim: Obowiązuje ograniczenie do 3 produktów w promocji BOGO dla dotychczasowego dystrybutora oraz dotychczasowego klienta Legacy. Obowiązuje ograniczenie do 2 produktów w promocji BOGO dla nowego dystrybutora oraz nowego klienta Legacy.

Czy w promocji BOGO obowiązuje redukcja LP?
Tak, podobnie jak w większości promocji 4Life. Ilość LP kupowanego produktu ulega redukcji w ramach promocji BOGO.

Czy istnieje ograniczenie liczby dostępnych sztuk dla każdej promocji BOGO?
Tak, we wszystkich promocjach BOGO ilość zapasów jest ograniczona. Musisz się spieszyć z zakupem swoich ulubionych zestawów, ponieważ większość promocji BOGO może zniknąć w kilka minut!

Na czym polega bezpłatna rejestracja podczas tygodnia promocji BOGO?
Jeśli zarejestrujesz nowego preferowanego klienta, lub nowego dystrybutora* w przypadku Włoch, oraz złoży on swoje pierwsze zamówienie o wartości co najmniej 100 LP, wówczas opłata subskrypcyjna nie będzie naliczana. Ten zakup może obejmować do 2 promocji BOGO, lecz może to być również standardowe zamówienie. Zakup w promocji BOGO nie jest wymagany do skorzystania z bezpłatnej rejestracji.

Czy promocja bezpłatnej rejestracji będzie dostępna w całej Europie?
Tak, będzie dostępna na wszystkich rynkach europejskich od 21 do 25 stycznia.

Czy promocje BOGO obejmują bezpłatną wysyłkę?
Bezpłatną wysyłkę otrzymasz w przypadku zakupów o wartości co najmniej 100 €**

 

*Aby aktywować Life Rewards Plan w przypadku dystrybutorów posiadających kod włoski, należy posiadać punkty PCLP (Promoted Customer Life Points) uzyskane dzięki zamówieniom złożonym przez klientów.
**Dodatkowe informacje o kosztach wysyłki.