• Ofertę prezentuje:
  • AD
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

Reagowanie kryzysowe w Ukrainie z SOS Wioskami Dziecięcymi

10.03.2022
Reagowanie kryzysowe w Ukrainie z SOS Wioskami Dziecięcymi
Salt Lake City, UT (10 marca 2022 r.) Foundation 4Life przekaże 5000 euro na rzecz Programu Reagowania Kryzysowego SOS Wiosek Dziecięcych w Ukrainie.

Jenna Lisonbee, Dyrektor Foundation 4Life: „Nasza pomoc humanitarna przyniesie ulgę w cierpieniu 45 000 osób, głównie dzieciom, w obecnym okresie wojny i przesiedleń w Ukrainie”.

W ramach reagowania kryzysowego SOS zajmie się problemem rozdzielania rodzin, zapewniając schronienie, żywność, produkty higieniczne i wsparcie psychologiczne dziesiątkom tysięcy potrzebujących dzieci. Obecnie rodziny są przewożone z Browar i Ługańska w Ukrainie do Polski, gdzie członkowie zespołu SOS Wioski Dziecięce oczekują na ich przybycie. Dzieci bez opieki otrzymają bezpieczne schronienie i środki, by dołączyć do rodziny.

Rafael Fernández, Wiceprezes 4Life Europe: „Sytuacja jest naprawdę tragiczna. Tysiące rodzin pilnie potrzebują pomocy, której udzielają Foundation 4Life i inne organizacje humanitarne. Dziękuję SOS Wioskom Dziecięcym za ich bezwarunkowe zaangażowanie na rzecz ochrony życia dzieci na całym świecie”.

4Life – Immune System Company i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]