Szczyt dyrektorów generalnych regionu Ameryki Łacińskiej 2019-05-08
Szczyt dyrektorów generalnych regionu Ameryki Łacińskiej

Salt Lake City, Utah (8 maja 2019 r.) Dyrektorzy generalni regionu Ameryki Łacińskiej spotkali się w tym tygodniu w Quito w Ekwadorze. To dwudniowe wydarzenie koncentrowało się na strategiach sprzedaży i rozwoju pracy w terenie na rynkach firmy 4Life w Ameryce Środkowej i Południowej.

Dyskusji przewodził Prezes i Dyrektor Generalny 4Life Danny Lee, który zwrócił uwagę na konieczność poprawy istniejących relacji między długoletnimi liderami terenowymi, rozwijania relacji z nowymi osobami w szeregach 4Life oraz poszukiwania innowacyjnych sposobów wspierania dystrybutorów, na przykład poprzez dostarczanie im narzędzi i zasobów stymulujących wzrost.

Po zakończeniu szczytu regionalnego z dyrektorami generalnymi firma 4Life zorganizowała kolację dla VIP-ów o statusie Diamond, Gold International Diamond oraz członków Klubu Prezesa. Wydarzenie zakończyło się spotkaniem z udziałem około 500 uczestników w hotelu Best Western w Quito.

Oprócz Prezesa Danny’ego Lee na miejscu obecni byli następujący członkowie zarządu 4Life z biura w Stanach Zjednoczonych: Starszy Wiceprezes ds. operacji globalnych Jeff Kalinin, Wiceprezes ds. sprzedaży i rozwoju w terenie Rich Decker, Wiceprezes ds. komunikacji marketingowej Deborah Dixon oraz Wiceprezes na Amerykę Północną Erik Patterson.

W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele firmy 4Life z Meksyku, Kolumbii, Chile, Peru, Boliwii, Kostaryki i Brazylii.

Danny Lee: „Nasi dyrektorzy generalni z Ameryki Łacińskiej są skoncentrowani, pełni energii i nastawieni na sukces w terenie. Naszym podstawowym obowiązkiem, bez względu na zajmowane przez nas stanowisko, jest zapewnienie sukcesu niezależnym dystrybutorom 4Life”.  

4Life posiada biura na 25 rynkach w różnych regionach świata, obsługujące globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]