Nowy członek Zespołu 4Life 2020-03-12
Nowy członek Zespołu 4Life
Salt Lake City, Utah (12 marca 2020 r.) W dniu dzisiejszym przedstawiciele zarządu 4Life ogłosili, że wybrali Tatianę Pérez na nowego członka Zespołu 4Life. Pérez jest zawodowym kierowcą wyścigowym z Bogoty, stolicy Kolumbii.

W 2017 roku Gustavo Sánchez zaprezentował Tatianie Pérez gamę produktów 4Life. Od tego czasu suplementy Energy Go Stix i Pro-TF są jej ulubionymi produktami.

Pérez: „Biorę udział w wyścigach w weekendy. To bardzo wyczerpujące zajęcie i każdego dnia potrzebuję mnóstwo energii. Uczestnictwo w wyścigach wymaga wytrzymałości, koncentracji i pozytywnego nastawienia”.

Pérez pasjonuje się sportem od dzieciństwa. Studiując weterynarię, grała w uczelnianej lidze piłki nożnej. Następnie dzięki braciom odkryła w sobie zamiłowanie do wyścigów motorowych i w 2017 roku została zawodowym kierowcą wyścigowym.

W 2018 roku siedem razy stanęła na podium i wygrała kolumbijskie mistrzostwa klasy B w serii TC2000, zostając drugą w historii kobietą, która zdobyła mistrzostwo w tej kategorii oraz pierwszym kierowcą na świecie, który wygrał mistrzostwo samochodem marki JAC.

W tym roku Tatiana razem ze swoim zespołem będzie startować w klasie A za kierownicą samochodu wyścigowego ze zmodernizowanym silnikiem.

Pérez: „Produkty 4Life odgrywają coraz większą rolę w moich sesjach treningowych, ponieważ rywalizacja staje się coraz bardziej wymagająca. Moim celem jest zdobycie w 2020 roku mistrzostwa klasy A w serii TC2000”.

Zanim Pérez poznała produkty 4Life, próbowała wielu różnych napojów energetycznych i suplementów diety. „Żaden z nich nie wpłynął w zadowalającym stopniu na poprawę mojego samopoczucia”, przyznaje. „Ale potem zaczęłam przyjmować Pro-TF. Uwielbiam ten suplement, ponieważ daje mi uczucie sytości, a przy tym nie obciąża żołądka. Przyjmuję go podczas treningów, a także w dni, kiedy uczestniczę w wyścigach”.

Dyrektor generalny kolumbijskiego oddziału 4Life Nao Lau dodaje: „Produkty 4Life wyróżnia naukowa doskonałość, która przyciąga światowej sławy sportowców. To dla nas zaszczyt móc powitać Tatianę w Zespole 4Life”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
Calvin[email protected]