We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Ofertę prezentuje:
  • Diogenes Bolivar Mosquera
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Ponad 20% zniżki dla Ciebie!
  • Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach od 125 € lub więcej. Zapoznaj się z warunkami.

Nowa starsza wiceprezes ds. marketingu

Nowa starsza wiceprezes ds. marketingu
Kopiuj adres URL
Salt Lake City, UT (7 lutego 2024 r.) Zarząd 4Life niedawno awansował Danę Fortune na stanowisko starszej wiceprezes ds. marketingu. Od marca 2022 roku Fortune kierowała zespołem specjalistów 4Life ds. marketingu cyfrowego odpowiedzialnych za kanały firmy w mediach społecznościowych, optymalizację dla wyszukiwarek internetowych (SEO), e-mail marketing, systemy zarządzania szkoleniami (LMS), prowadzenie stron internetowych oraz tworzenie treści na blog i do aplikacji. Jako starsza wiceprezes ds. marketingu będzie teraz dodatkowo zajmować się wizerunkiem graficznym firmy, produkcją materiałów wideo oraz analityką.

Przed dołączeniem do 4Life w lipcu 2018 roku Fortune pracowała w dziale marketingu i komunikacji innej firmy z branży sprzedaży bezpośredniej.

Dyrektor marketingu Brian Gill mówi: „Dana stanowi integralną część naszego zespołu od pierwszego dnia pracy w 4Life. Konsekwentnie wykazuje się przywództwem, opanowaniem i zaangażowaniem na rzecz firmy. Pracując na nowym stanowisku, będzie dalej konsolidować funkcje kreatywne marketingu”.

Fortune pochodzi z miejscowości Branchburg w stanie New Jersey. Uzyskała tytuł licencjata w zakresie marketingu i komunikacji na Uniwersytecie Tampa. Lubi spędzać wolny czas z mężem Lukiem oraz dwójką dzieci – Lennonem (3 lata) i Teagan (5 miesięcy).

4Life – Immune System Company, pierwsza firma, która wprowadziła na rynek transfer factor – ma biura w kilkudziesięciu krajach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]