Dystrybutorzy i pracownicy firmy biorą udział w pierwszym w historii wyjeździe wolontariackim 4Life 2019-05-28
Dystrybutorzy i pracownicy firmy biorą udział w pierwszym w historii wyjeździe wolontariackim 4Life

Salt Lake City, Utah (28 maja 2019 r.) Dystrybutorzy i przedstawiciele firmy, w tym jej założyciele David i Bianca Lisonbee, wzięli udział w pierwszym w historii corocznym wyjeździe wolontariackim do Bogoty w Kolumbii. W ciągu dwóch dni uczestnicy zbudowali osiem domów we współpracy z fundacją Catalina Muñoz Foundation.

W wyjeździe uczestniczyły także inne osoby z firmy: starszy wiceprezes ds. marketingu Brian Gill, wiceprezes ds. odpowiedzialności społecznej Catherine Larsen, dyrektor generalny kolumbijskiego oddziału Nao Lau, ambasadorka marki Jenna Lisonbee oraz pracownicy kolumbijskiego oddziału.

W wydarzeniu wzięli udział między innymi dystrybutorzy o randze Platinum International Diamond Ray i Barbara Meurer, dr Herminio Nevárez i Susana Moya, Ángel Molina i Ivelisse López, Miguel Bermúdez Marín, Iván Rodríguez oraz Lilly i Angel Sánchez.

W wyjeździe uczestniczyli także dystrybutorzy ze statusem Gold International Diamond, w tym Ranny Marrero i Ivelysse Robles Nieves, Norma Rocha, José Martín Rosado, Ruth Flórez De Bermúdez, Shawn Alford, Leo i Jordanna Espinosa oraz Edison i Claudia Echeverry. Spośród dystrybutorów o randze International Diamond obecni byli Abigail López, Julieth Galeano i Lorena Vega.

Larsen: „Byliśmy świadkami cudownej synergii. Połączenia poświęconego czasu i przekazanych datków. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy niesamowite rezultaty. Po tym, jak zobaczyłam dystrybutorów, pracowników i beneficjentów wspólnie przejawiających najlepsze ludzkie cechy, nie jestem już tą samą osobą”.

Bianca Lisonbee: „Przeżyliśmy niesamowite doświadczenie w Kolumbii. Mówi się, że prawdziwa służba ma pozytywny wpływ zarówno na darczyńców, jak i obdarowywanych. Tak właśnie było w przypadku nas wszystkich”.

4Life posiada biura na 25 rynkach w różnych regionach świata, obsługujące globalną sieć niezależnych dystrybutorów i ich klientów.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]