Akcja pomocy malezyjskiego oddziału 4Life 2019-12-20
Akcja pomocy malezyjskiego oddziału 4Life
Salt Lake City, Utah (20 grudnia 2019 r.). Fundacja Foundation 4Life nawiązała współpracę z organizacją charytatywną ze stanu Selangor w Malezji, aby w te święta ofiarować miłość i wsparcie 60 dzieciom. Organizacja zapewnia potrzebującym dzieciom schronienie, żywność oraz przybory szkolne.

Po obejrzeniu filmu Kraina lodu II chłopcy i dziewczęta zjedli lunch i zostali zabrani do sklepu, gdzie mogli wybrać dla siebie nową parę butów na rozpoczynający się wkrótce rok szkolny. Tak jak wielu innych beneficjentów pomocy udzielanej przez Foundation 4Life, dzieci te pochodzą z rodzin, które nie mają środków na własne utrzymanie.

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy 4Life, w tym starszy dyrektor ds. rynków globalnych Trevor Luke, dyrektor generalny malezyjskiego oddziału 4Life Tan Cher Lyn oraz ambasador Foundation 4Life Ashley Luke. Ponadto dwudziestu pracowników malezyjskiego oddziału 4Life poświęciło swój czas i zadbało o to, by wydarzenie zakończyło się sukcesem.

Trevor Luke: „Entuzjazm i radość dzieci udzieliły się wszystkim. Gdy zabraliśmy je do sklepu, aby kupić im nowe buty, były ogromnie szczęśliwe i wdzięczne za pomoc. To doświadczenie uczy nas pokory”.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]