4Life przedstawia nowego wiceprezesa ds. rynków globalnych 2020-01-29
4Life przedstawia nowego wiceprezesa ds. rynków globalnych
Salt Lake City, Utah (29 stycznia 2020 r.) Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych Jeff Kalinin mianował Tylera Madsena nowym wiceprezesem 4Life ds. rynków globalnych na region Eurazji obejmujący Rosję, Ukrainę, Kazachstan, Kirgistan, Białoruś i Mongolię.

Madsen dołączył do 4Life w grudniu 2013 roku w charakterze międzynarodowego koordynatora. Od tego czasu pracował w działach marketingu, sprzedaży oraz operacji globalnych regionu Azji Południowo-Wschodniej oraz Eurazji. W ostatnim czasie piastował stanowisko starszego dyrektora na region Eurazji.

Kalinin: „Zespół regionu Eurazji jest wyjątkowy, ponieważ wspiera sprzedaż, rozwój działalności w terenie oraz operacje globalne. Tyler posiada zdolności idealnie predestynujące go do pracy na stanowisku, które zostało mu powierzone. Cieszę się, że już wkrótce będę mógł zobaczyć, jak jego zespół rozwija nasze rynki w całym regionie”.

Madsen będzie kierować zespołem 11 pracowników zlokalizowanych w Salt Lake City i Moskwie. Osoby te zarządzają wszystkimi aspektami działalności firmy 4Life w regionie Eurazji.

Madsen: „Lata 2015 i 2016 stanowiły okres przejściowy i dysponujemy teraz mocnym fundamentem, który pozwoli nam dostarczać najlepsze produkty i rozwiązania naukowe do krajów tego regionu. Oddział 4Life w Eurazji słynie z naukowego rygoru. Firma 4Life cieszy się opinią przedsiębiorstwa wyznaczającego nowe kierunki w zakresie badań i rozwoju, i mamy nadzieję kontynuować to pasmo sukcesów”.

Madsen posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i serbsko-chorwackim. Uzyskał tytuł licencjata filologii rosyjskiej oraz dodatkowy tytuł na kierunku ekonomii na Brigham Young University. Następnie zdobył tytuł magistra językoznawstwa oraz dodatkowy tytuł na kierunku studiów rosyjskich i wschodnioeuropejskich na Indiana University.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]