4Life przedstawia nowego wiceprezesa ds. jakości 2020-01-20
4Life przedstawia nowego wiceprezesa ds. jakości
Salt Lake City, Utah (20 stycznia 2020 r.) Starszy wiceprezes ds. operacyjnych Nate Buhler niedawno mianował Steve’a Pedersona nowym wiceprezesem 4Life ds. jakości.

Od ponad dwóch dekad firma 4Life zachowuje najwyższe standardy jakości w zakresie opracowywania formuł oraz produkcji. Pederson ma bogate doświadczenie w obszarze zapewniania i kontroli jakości.

Jest certyfikowanym inżynierem jakości licencjonowanym przez American Society for Quality. Posiada również poświadczenie kwalifikacji specjalisty w zakresie normy Safe Quality Foods (SQF), wyróżnienie branżowe przyznawane osobom, które badają i zapewniają bezpieczeństwo żywności w produkcji. Jego doświadczenie w zakresie suplementów i nutraceutyków obejmuje 15 lat i liczne stanowiska wyższego szczebla.

Buhler: „Z wielką radością witamy Steve’a w 4Life. Od dawna przywiązujemy dużą wagę do procesów, metodologii i protokołu. A Steve bardzo dba o jakość i zadowolenie klienta. Nie możemy się doczekać, aż będziemy wspólnie pracować”.

Pederson służył w United States Marine Corps i uzyskał stopień majora. Uczestniczył w wielu planowanych i zrealizowanych operacjach wspomagających zwalczanie terroryzmu i piractwa. Ponadto Pederson był adiunktem instytutu marynarki wojennej i wykładowcą University of Arizona.

Uzyskał tytuł licencjata w zakresie ochrony środowiska na California State University w San Bernardino oraz tytuł magistra w tej samej dziedzinie na University of Arizona w Tucson. Jest trenerem baseballu grup młodzieżowych, a także instruktorem w zakresie treningu siłowego i crossfitu na domowej siłowni.

Firma 4Life ma przedstawicielstwa na 25 rynkach i współpracuje z globalną siecią niezależnych dystrybutorów oraz ich klientów.


Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]