• Ofertę prezentuje:
  • Myra P
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€
Blog 4Life Nauka, Sukces, Dobroczynność, Satysfakcja

Nowa kampania Foundation 4Life w Europie!

Nowa kampania Foundation 4Life w Europie!

Kryzys związany z pandemią Covid-19 poddał nas ogromnej próbie i choć sytuacja się poprawia, jego długofalowe skutki są niepokojące. Wiele rodzin, które znajdowały się już w trudnym położeniu, straciło częściowo lub całkowicie możliwość wykonywania pracy, a ich zdolność do zaspokojenia najbardziej podstawowych potrzeb, takich jak wyżywienie czy dostęp do opieki zdrowotnej, została poważnie ograniczona.

Dlatego poprzez fundację Foundation 4Life firma 4Life organizuje we współpracy z organizacją SOS Wioski Dziecięce długoterminową kampanię „SOS – podaruj miłość”, w ramach której chce nieść pomoc potrzebującym, okazywać solidarność i angażować się na rzecz lokalnych społeczności.

Celem kampanii „SOS – podaruj miłość” jest wsparcie finansowe rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji poprzez udzielenie bezpośredniej pomocy dzieciom, nastolatkom i młodym osobom ze stopniem niepełnosprawności przekraczającym 65%.

Dzięki ofiarności darczyńców każda z tych osób otrzyma co miesiąc pakiet „SOS – podaruj miłość” o wartości 150 euro, na który składają się następujące formy wsparcia:
100 euro --> Na podstawowe potrzeby (żywność, leki, artykuły higieniczne i dziecięce)
30 euro --> Na kształcenie (dostęp do internetu na potrzeby edukacji domowej oraz nauka umiejętności teleinformatycznych)
20 euro --> wsparcie psychologiczne (psychologowie zapewniający wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego)

Wspierając dzieci i młode osoby, pomagasz jednocześnie każdej z tych rodzin w budowaniu fundamentu, który pozwoli jej bezpiecznie wyjść z kryzysu.

Wesprzyj kampanię „SOS – podaruj miłość” fundacji Foundation 4Life, pomagając szerzyć miłość i nadzieję wśród tysięcy rodzin w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech.

Przekazanie darowizny za pośrednictwem Foundation 4Life jest bardzo proste. Pamiętaj, że można to zrobić na sześć sposobów: