We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Ofertę prezentuje:
  • Ivan Watkins
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

4Life Fortify

Paczki z żywnością przekazywane w darze
dla głodnych dzieci z całego świata

Dobro dzięki dobremu odżywianiu

Wielu rodziców i opiekunów z całego świata ma trudności z zapewnieniem pożywnych posiłków dla swoich dzieci, aby mogły prowadzić beztroskie i zdrowe życie. W ramach swojego zobowiązania na rzecz służenia innym 4Life oferuje opakowania żywności 4Life Fortify.

Każda miska 4Life Fortify zapewnia:

  • Ciepły i pożywny posiłek z ryżu, soczewicy i fasoli
  • Odżywczy kompleks witamin i minerałów*
  • 4Life Transfer Factor® 

Przekazując w darze 4Life Fortify, pomagasz nakarmić dzieci na całym świecie, które mogłyby nie dostać nic do jedzenia przez kilka dni. Gdy dziecko nie musi martwić się o następny posiłek, może lepiej skupić się na codziennych obowiązkach i osiąganiu lepszych wyników w nauce. Rodzice, który są w stanie zapewnić rodzinom zdrowe posiłki, mogą przeznaczyć swoje ograniczone zasoby na inne potrzeby, takie jak wykształcenie dzieci.

Potrzeba, by wesprzeć życie

Niedożywienie jest problemem na skalę globalną, który w szczególności dotyczy dzieci. Światowa Organizacja Zdrowia donosi, że ponad jedna trzecia zgonów dzieci na świecie spowodowana jest niedożywieniem, którego główną przyczyną jest ubóstwo.1 Krytyczne znaczenie ma również niedobór witamin, który jest jednym z najważniejszych czynników prowadzących do niedożywienia. Szacuje się, że sam niedobór witaminy A dotyka 190 milionów dzieci na całym świecie.2Dzieci ze szkoły Dona Justa Guido Memorial School w Rizal (Filipiny) jedzą 4Life Fortify w każdy dzień w szkole. Na początku programu 4Life Fortify w 2012 roku u 158 uczniów stwierdzono skrajne niedożywienie. Dzięki programowi 4Life Fortify do tej kategorii należy obecnie tylko ośmioro uczniów, którzy wykazują jednak oznaki poprawy.

Twoja darowizna na rzecz 4Life Fortify

4Life Research oferuje zachętę do kupowania posiłków 4Life Fortify i przekazywania ich w formie darowizny, a także do promowania tej idei. Zakup każdego opakowania 4Life Fortify przyczynia się do niesienia pomocy dzieciom na całym świecie. Prowizja jest uwzględniona w cenie opakowania. Dzięki niej możesz poświęcić swój czas i zasoby, aby zachęcić innych do wspólnego kultywowania tradycji 4Life w zakresie służenia innym.

Jako Partner 4Life zyskujesz 15 LP dla swojej firmy dzięki miesięcznemu wsparciu programu 4Life Fortify, przyczyniając się do walki z głodem wśród dzieci.

Za każdym razem, gdy przekazujesz posiłek 4Life Fortify jako darowiznę, bierzesz udział w wyjątkowym projekcie – dołączasz do globalnej inicjatywy humanitarnej, która ma bezpośredni wpływ na życie dzieci.

Wpłać teraz!
1 Statystyki dotyczące zdrowia na świecie, 2009 r.
2 WHO. „Częstość występowania niedoborów witaminy A na świecie w grupach ryzyka, 1995–2005”. Genewa, Światowa Organizacja Zdrowia, 2009 r.
3 Darowizna na rzecz Feed the Children.