We noticed that you may be viewing poland.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
  • Ofertę prezentuje:
  • Ivan Watkins
  • Kupuj po cenach hurtowych
  • Zaoszczędź ponad 20%
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

4Life Europe równoważy emisje CO2 generowane przez wyjazdy integracyjne dla Liderów

16.06.2022
4Life Europe równoważy emisje CO2 generowane przez wyjazdy integracyjne dla Liderów

Barcelona, 30 maja 2022 r. 4Life i 4Life Green dokładają starań, by równoważyć emisję CO2 spowodowaną przez loty na wyjazdy integracyjne.

Ostatni wyjazd integracyjny dla Liderów miał miejsce w zeszły weekend w Marbelli w Hiszpanii. Wzięło w nim udział 90 osób, w tym partnerzy 4Life, towarzyszące im osoby oraz pracownicy z całej Europy.

Loty w obie strony wszystkich uczestników wygenerowały łącznie 58 ton CO2, co zrekompensujemy przez zasadzenie 351 drzew w Rezerwacie Przyrody Valle de Iruelas w prowincji Ávila w Hiszpanii, który został spustoszony przez kilka pożarów. Najbardziej niszczycielski z żywiołów nawiedził rezerwat w 2019 roku, pochłaniając 180 hektarów lasów.

Rafael Fernández, wiceprezes 4Life na Europę, powiedział: „Jesteśmy dumni z faktu, że możemy realizować ekologiczne inicjatywy w imieniu 4Life GREEN. Chcemy, aby nasze wyjazdy integracyjne odbywały się z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju oraz odzwierciedlały nasze zaangażowanie w ochronę naszej planety i środowiska naturalnego. To najlepszy sposób, w jaki możemy zachować otaczającą nas przyrodę w jej pierwotnej postaci, aby móc nadal cieszyć się jej pięknem.

Wdrożenie tej inicjatywy było możliwe dzięki naszej współpracy z Bosques Sostenibles, hiszpańską firmą działającą na rzecz tworzenia lasów, rewitalizacji zniszczonych terenów oraz ochrony obszarów o dużej wartości przyrodniczej.

4Life – Immune System Company™ i pierwsza firma, która wprowadziła na rynek czynniki przekazu – ma biura na 25 rynkach i obsługuje klientów z całego świata.

Dodatkowych informacji udziela:
Calvin Jolley
Wiceprezes
ds. komunikacji korporacyjnej
4Life Research
[email protected]