• Ofertę prezentuje:
 • Katarzyna Podermańska
 • Kupuj po cenach hurtowych
 • Zaoszczędź ponad 20%
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100€

Darmowa subskrypcja przy zakupach o wartości 50LP (1 listopada - 31 grudnia).

Kupuj produkty ponad 20% taniej
Duże możliwości oszczędzania dzięki cenom hurtowym

Korzyści przysługujące w ramach 4Life Loyalty Program
Otrzymaj punkty lojalnościowe oraz bonusowy produkt miesiąca**

Natychmiastowy rabat
Korzystaj z natychmiastowego rabatu 25% w kasie przy wielkości osobistej przekraczającej 100 LP††

Oparcie w nauce

Opatentowane, najwyższej jakości produkty

W 4Life sprzedajemy nie tylko produkty. Sprzedajemy rozwiązania naukowe. Jesteśmy jedyną firmą wykorzystującą czynniki przekazu – cząsteczki o dobroczynnych właściwościach przekazujące informacje immunologiczne – a naszym celem jest wspieranie zdrowia układu odpornościowego*. Oferowane przez nas produkty są dokładnie przebadane w naszym laboratorium przez naszą kadrę naukowych ekspertów. Jako dostawca innowacyjnych suplementów, olejków eterycznych, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji skóry i wielu innych rozwiązań mamy odpowiedni produkt dla Ciebie.

 • Produkty opracowane na podstawie badań naukowych
 • 6 patentów amerykańskich oraz 38 patentów międzynarodowych
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołącz

Spread the Love (Dziel się pasją)

Zarabiaj na dzieleniu się tym, co dobre

4Life ułatwia pomnażanie zysków ze sprzedaży produktów, które odmieniają życie. Dzięki jednym z najwyższych wypłat w branży budowanie biznesu nigdy jeszcze nie dawało tyle satysfakcji.

 • Zysk ze sprzedaży detalicznej
 • 25% zwrotu w ramach naszego programu Rapid Rewards na wszystkich zamówieniach klientów złożonych na stronie MyShop
 • Dodatkowy dochód generowany dzięki budowaniu zespołu

Obejrzyj wideo

Z 4Life możesz zwiedzić wiele wspaniałych miejsc

Odbierz nagrody i premie

 • Na swoim drugim poziomie musisz mieć 9 zakwalifikowanych Partnerów, a każdy z nich musi mieć pod sobą 3 zakwalifikowanych i osobiście zarejestrowanych Preferowanych klientów lub Partnerów (wielkość zespołowa musi wynosić co najmniej 600 LP)
 • Musisz kwalifikować się do rangi Builder, Diamond lub Presidential Diamond

Poznaj nagrody

„Dziękuję, 4Life! Nie muszę już pracować w weekendy, dzięki czemu spędzam dużo więcej czasu z dziećmi. Codziennie polecam produkty, które pomagają ludziom lepiej żyć”.*
– dr Rolando Toulon

„Dla mnie to fenomenalne produkty, dzięki którym życie nie jest już takie samo. Mam 50 lat, a ludzie mówią mi, że mam energię 20-latki!”*
– Frances Stapleton

„Każdego dnia mój zespół z coraz większym zdumieniem odkrywa wyniki, jakie uzyskujemy dzięki produktom 4Life, a to ogromnie motywuje nas do dzielenia się 4Life z wszystkimi”*.
– Jacob Ramirez

Często zadawane pytania dotyczące preferowanych klientów

 • Jaką opłatę muszę uiścić, aby zostać preferowanym klientem?
  Aby uzyskać dostęp do najlepszych (hurtowych) cen 4Life jako preferowany klient, należy uiścić opłatę członkowską w wysokości 25 €.
 • Czym jest Plan lojalnościowy 4Life?
  Plan lojalnościowy polega na miesięcznej subskrypcji produktów, która daje możliwość otrzymania 15-procentowego zwrotu w postaci punktów lojalnościowych. Uzyskane punkty lojalnościowe możesz wymienić na bezpłatne produkty 4Life! Kontynuowanie miesięcznego zamówienia w ramach planu lojalnościowego na poziomie co najmniej 125 LP uprawnia do otrzymania bonusowego produktu miesiąca.
 • Co oznacza LP?
  LP to skrótowiec od Life Points. Jest to wartość punktowa przypisana do każdego produktu marki 4Life objętego sprzedażą prowizyjną. Punkty LP (Life Points) są zamieniane na prowizję na podstawie łącznej wartości punktowej produktów sprzedanych przez każdego Partnera i jego organizację.

Często zadawane pytania dotyczące Partnerów

 

* Produkty 4Life® nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia chorób ani zapobiegania im.
**Bonusowy produkt miesiąca jest wybierany przez firmę 4Life. Jest on wysyłany wraz z zamówieniem Loyalty Program w następnym miesiącu, pod warunkiem, że nadal jesteś aktywnym uczestnikiem programu. Za bonusowy produkt miesiąca nie są przyznawane LP i nie można go zwrócić ani wymienić na inny produkt.

† Mniej niż 1% Partnerów 4Life kwalifikuje się na wyjazdy integracyjne.

†† Zarówno Preferowani klienci, jak i Partnerzy otrzymują natychmiastowy rabat w wysokości 25% (na etapie finalizacji transakcji) za każdą wielkość własną powyżej 100 LP. Natychmiastowy rabat nie dotyczy pierwszego zamówienia w 4Life.